megastartfacebook
sklep rowerowy Waszawa

Trudno wymyślić rower na nowo. Można jednak wymyślić coś, co bezpowrotnie zmieni dwukołowy świat i ułatwi życie wielu rowerzystów. Czymś takim jest elektryczne wspomaganie w rowerze. Dzięki niemu żadna wycieczka nie będzie zbyt długa, żadna góra zbyt wysoka, żaden korek zbyt trudny do ominięcia. Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo po prostu czerpać z niego więcej niż dotychczas. Modele elektryczne dostosowane są do różnych potrzeb. Od wielokrotnie nagradzanego i gotowego na ostre zjazdy eONE-SIXTY, przez ścieżkowego eONE-TWENTY, wszechstronne eBIG.NINE/BIG.SEVEN, aż po eBIG.TOUR do bardziej rekreacyjnych zastosowań.

eONE-SIXTY

rowery górskie

Nasz nowy eONE-SIXTY podąża śladami swojego poprzednika, najbardziej utytułowanego roweru MERIDA w historii. Premierowy model e-enduro zachował wielokrotnie nagradzane właściwości jezdne, łącząc je z najnowszymi trendami i standardami. Z idealnie dopasowaną geometrią, lekką i sztywną ramą z przednim karbonowym trójkątem, zgrabnie zintegrowaną baterią, kombinacją kół 29”/27,5” oraz napędem Shimano STePS, nowy eONE-SIXTY jest gotowy na bardzo wiele. To elektryczny rower górski, który wyznacza nowy punkt odniesienia, e-bike z pełnym zawieszeniem, który jeździ tak dobrze jak klasyczny full.

Zastosowanie: wysokie góry, ostre zjazdy, enduro.

Czytaj więcej...

eONE-FORTY

rowery górskie

Jeśli szukasz świetnego zjazdowca, który ma także wiele innych zalet, nowy eONE-FORTY z silnikiem Shimano STePS, zintegrowaną baterią i karbonowym przednim trójkątem może być dla Ciebie idealnym wyborem. Ten elektryczny rower górski ma nowoczesną geometrię inspirowaną większym bratem eONE-SIXTY, z jeszcze niższym przekrokiem, bardziej stromym kątem rury podsiodłowej i kątem główki ramy, a do tego zrównoważony zasięg i nisko osadzony suport. Wszystko to daje eONE-FORTY wielką zwinność i kapitalne zachowanie na podjazdach. Właśnie tego możesz oczekiwać od wszechstronnego roweru e-MTB.

Zastosowanie: wysokie góry, podjazdy, zjazdy i ścieżki, All Mountain.

Najważniejsze cechy: zawieszenie VPK z wirtualnym punktem obrotu, amortyzator o skoku 150 mm, koła 27,5”.

Czytaj więcej...

eBIG.NINE

rowery górskie

Nasz elektryczny hardtail podąża śladami swojego poprzednika, ale wprowadza wiele nowych ekscytujących rozwiązań, takich jak zintegrowana bateria. Nowy eBIG.NINE niezmiennie jednak stanowi pomost między codzienną praktycznością a bardziej sportowym wykorzystaniem. Geometria plasuje go między eSPRESSO a elektrycznymi rowerami ścieżkowymi, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu, błotników, bagażnika czy stopki. Dostępny jest takż e model 300 SE z dotychczasową ramą. Jeśli interesuje Cię górski rower elektryczny, który sprawdzi się nie tylko w górach, eBIG.NINE może być świetnym wyborem.

Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, maratony MTB, wyścigi XC.

Czytaj więcej...

eBIG.TOUR

rowery górskie

Przypomina rower górski, ale drzemie w nim prawdziwie trekkingowy potencjał. Merida eBIG.TOUR EQ ma ramę bazującą na eBIG.NINIE, amortyzowany widelec i opony MTB 29”, dzięki czemu zapewnia większy komfort niż klasyczny rower trekkingowy. Błotniki, bagażnik i światła dają mu jednak pełną trekkingową funkcjonalność. Mocno gięta dolna rura ułatwia zsiadanie z roweru, choćby dla zachwytów widokami na trasie. To elektryczny rower górski i trekkingowy w jednym.

Zastosowanie: szosa, szuter, leśne ścieżki, błoto, treningi.

Czytaj więcej...

eSPRESSO

rowery górskie

Najnowsza wersja eSPRESSO oznacza wiele zmian i ulepszeń w stosunku do poprzedniej. Największe z nich to integracja baterii, ale zupełnie przeprojektowany rower do miasta ma także szersze opony i, w wybranych wersjach, piastę planetarną. Nowoczesny design związany ze schowaniem baterii i mocne wsparcie Shimano STePS pasują do miasta jak ulał. Ten elektryczny rower miejski jest dostępny także ze sprawdzonymi dotychczasowymi rozwiązaniami.

Zastosowanie: szosa, miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki, wyprawy.

Czytaj więcej...

eSILEX

rowery górskie

Często rozglądasz się za alternatywną trasą w terenie i lubisz odkrywać nieznane ścieżki? Nasz eSILEX może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kiedy tylko będziesz potrzebował wsparcia na trasie, zapewni go niemal niewidoczny silnik MAHLE umieszczony w tylnej piaście. Podobnie jak klasyczny SILEX, nasz elektryczny rower gravelowy jest dostępny w wersji z szybkimi kołami 700c albo 650B gotowymi na trudniejsze trasy i z oponami zapewniającymi dobrą przyczepność w terenie. Dzięki wielu punktom mocowań na ramie i widelcu eSILEX może być dla Ciebie wyprawowym przecinakiem. Z bagażami czy bez, zawsze będzie napędzał Twoją wyobraźnię, prowadząc do kolejnych zachwytów i nowych tras.

Zastosowanie: szosa, szuter, leśne ścieżki, długie wyprawy.

Czytaj więcej...

ul. Wołoska 70
02-507 Warszawa

telefon sklep (22) 646-93-03
telefon serwis (22) 646-53-43

Newsletter

Zapisz się by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.